O spoločnosti

 

C.I.C. Jan Hřebec s.r.o.

Popredný český výrobca vzduchotechnických a klimatizačných jednotiek vlastnej konštrukcie. Bohaté skúsenosti vo vývoji a výrobe vzduchotechnických jednotiek sa premietly do ďalšieho rozvoja firmy i výrobného sortimentu. Vývoj a výroba prvých prototypov pre skúšky a certifikáciu v štátnej skúšobni v Hostivaři bola začatá už v roku 1993. Od roku 1994 sú jednotky už vyrábané pre tuzemský trh a vystavované na regionálnych aj mezinárodných výstavách. Bohaté skúsenosti vo vývoji a výrobe vzduchotechnických jednotiek sa premietly do ďalšieho rozvoja firmy i výrobného sortimentu. V súčasnej dobe dodávame kompletný sortiment, ako jednotiek pre centrálnu distribúciu a úpravu vzduchu, tak aj pre decentralizovanú úpravu vzduchu. Naše jednotky spĺňajú požiadavky pre inštaláciu do prostredia hygienického, do čistých prostorov, do miest s nebezpečím výbuchu a spĺňame i požadavky na seizmickú odolnosť. Ako špecifické prevedenie ponúkame aj jednotky pre vysoké teploty a tlaky.
Na výrobu vzduchotechnických a klimatizačných jednotiek firmy C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. sú používané tie najkvalitnejšie komponenty z krajín Európskej únie. Naša spoločnosť zaviedla certifikáciu ISO 9001 a úspešne udržujeme systém managementu akosti dľa požadaviek ČSN EN ISO 9001:2008. Pri návrhu a výrobe používame moderné CAD a CAM systémy a CNC stroje.
V súčasnej dobe vyrábame jednotky už tretej generácie a v tomto roku sme prekročili hranicu 15tis. vyrobených jednotiek.

Kontakt

C.I.C. JAN HŘEBEC s.r.o.
Na Zlaté stezce 1075
Tel.: +420 326 531 311
263 01 Dobříš

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...